شنبه 29 خرداد 1400
شرکت شاپرک

پیام تبریک مدیرعامل شرکت شاپرک به مناسبت آغاز سال 1399

کد خبر: SHP-58714 ساعت انتشار: 13:31 تاریخ انتشار: 1398/12/27
پیام تبریک مدیرعامل شرکت شاپرک به مناسبت آغاز سال 1399
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند....

گرچه این‌بار آزمونی دشوار و ناخوانده، حال و هوای عید را شاید در کوی و برزن شهرهایمان کمرنگ کرده است اما و صد البته که تاریخ درخشان و پرفراز و نشیب ایران و ایرانیان نشان می‌دهد هیچ‌گاه هیچ اتفاقی نتوانسته و نمی‌تواند امید و عشق به زندگی و رستن دوباره و دوباره، تلاش برای بالندگی میهن و آبادانی سرزمین را در دلهایمان بخشکاند و این بار نیز نخواهد توانست.

با اتکا به این پیشینه درخشان، به استقبال بهار می‌رویم و با باوری ناب و عمیق به الطاف بی‌کران پروردگار مهربان، دست در دست هم تلاش می‌کنیم روزگار خوشی را در سال ۱۳۹۹ بسازیم.
علاوه بر این امید و آرزو، لازم می‌دانم به اطلاع هموطنان گرانقدر برسانم که در واپسین ماه و روزهای سال ۹۸ که گذشته بر افزایش همیشگی بار تراکنش‌ها در شبکه پرداخت الکترونیکی کشور در اسفند ماه، به علت شرایط خاص ناشی از شیوع بیماری کرونا و ضرورت کاهش ریسک انتقال از طریق ابزارهای سنتی تبادلات پولی، استفاده از ابزارهای پرداخت الکترونیکی اهمیت بیش از پیشی یافته است. در راستای اجرای راهبردهای بانک‌مرکزی جمهوری اسلامی ايران، همکاران من در شرکت شاپرک و كليه فعالان مرتبط با این حوزه، تمام تلاش خود را بکار بسته‌اند تا کوچکترین اختلالی در سطح پایداری شبکه و خدمات آن بوجود نیاید. 
بدون شک این مهم حاصل نمی‌شد جز با کوشش همه‌جانبه و بی‌دریغ تمامی کارشناسان، مسئولان و مدیران حوزه پرداخت الکترونیکی که تشکر از آنان را نیز وظیفه خود می‌دانم.
امیدوارم با عبور موفق و سربلند از این برهه دشوار بتوانیم همگی در کنار هم سالی پر از موفقیت و سلامتی و شادی را در میهن عزیزمان تجربه کنیم.

محسن قادری، مدیر عامل شرکت شاپرک
دسته بندی: اخبار