یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸
شرکت شاپرک

نخستین دوره جام ورزشی شاپرک مرداد و شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود

کد خبر: SHP-23774 ساعت انتشار: 13:21 تاریخ انتشار: 1398/05/01
نخستین دوره جام ورزشی شاپرک مرداد و شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی شاپرک، اولین دوره مسابقات ورزشی با عنوان «جام شاپرک» همزمان با سالگرد تأسیس این شرکت و با حضور تیم‌هایی از شرکت‌های فعال در حوزه پرداخت الکترونیک و رسانه‌های تخصصی مرتبط دهم مرداد تا هشتم شهریور ماه برگزار خواهد شد.

داود همتی، رئیس کمیته برگزاری جام شاپرک گفت: این مسابقات با حضور 61 تیم از آقایان و بانوان شاغل در شرکت‌های فعال و مرتبط با حوزه پرداخت الکترونیک در رشته‌های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دارت و داژبال برگزار می‌شود.

به گفته همتی خوشبختانه استقبال بسیارخوبی از مسابقات انجام شده و تعداد تیم‌ها و علاقمندان به حضور در مسابقات قابل توجه است به گونه‌ای که چهار ورزشگاه در نقاط مختلف تهران برای برگزاری جام تدارک دیده شده است.

معاون اداری و مالی شاپرک در تشریح اهداف برگزاری این جام نیز گفت: یکی از راهبردهای کلان شاپرک به عنوان نهاد متولی حوزه پرداخت الکترونیک در ایران، انسجام‌بخشی بیشتر میان بازیگران و ذینفعان این شبکه است چرا که این انسجام قطعا به ارائه خدمات متنوع‌تر و بهتری به جامعه و کاربران این ابزارها منجر می‌شود. بر همین اساس هیأت‌مدیره شرکت تأکید دارد، شاپرک علاوه بر ایفای نقش ناظر دقیق و رگولاتور غیرقابل نفوذ در این شبکه که لازمه حفظ حقوق کاربران ابزارهای پرداخت است، برای تمامی بازیگران، سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و ارائه‌دهندگان این خدمات، نقشی حمایتگر و هدایت‌گر نیز ایفا کند.

همتی ادامه‌داد: بر همین مبنا شاپرک تأکید دارد در کنار مسئولیت‌های نظارتی خود فضایی را جهت نزدیکی بیشتر و تقویت حس یکپارچگی میان فعالان حوزه پرداخت الکترونیک اعم از ناظر و ارائه‌دهندگان خدمات ایجاد کند که برگزاری رویدادهایی مانند مسابقات ورزشی، حمایت جمعی از حرکت‌های عام‌المنفعه و حضور هماهنگ در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی در همین راستا انجام‌گرفته و می‌گیرد.

وی افزود: ازجمله برنامه‌هایی که از سوی هیئت‌مدیره شرکت در سال 98 و به مناسبت سالگرد آغاز به کار شرکت تصویب و در دستور کار قرارگرفته، برگزاری «جام ورزشی شاپرک» است. این مسابقات که با حضور تیم‌هایی از شرکت‌های حوزه پرداخت الکترونیک و شرکت‌های گروه ملی انفورماتیک در رشته‌های فوتسال، والیبال، داژبال، تنیس روی‌میز و دارت در دو رسته مردان و زنان برگزار می‌شود و فارغ از جنبه‌های معمول برگزاری این‌گونه مسابقات به دنبال تقویت حس مشترک میان کارکنان این شرکت‌ها با قرار دادن آن‌ها در فضاها و موقعیت‌هایی متفاوت از شرایط کاری است.


دسته بندی: اخبار